Υπάλληλος Καταστήματος

Εμπορική επιχείρηση με ενδύματα στο Ρέθυμνο αναζητά άτομο για τη στελέχωση του καταστήματός της

 Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Τακτοποίηση προϊόντων στα ράφια
  • Παρακολούθηση ελλείψεων και φροντίδα για την αναπλήρωσή τους
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και οργάνωση αποθήκης
  • Σύνταξη δελτίων παραγγελίας
  • Χειρισμός ταμειακής μηχανής και πιστωτικών συναλλαγών
  • Διατήρηση καθαριότητας του χώρου εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στο χώρο της ένδυσης ή της υπόδησης
  • Καλή χρήση Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας

Δεξιότητες:

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα πειθούς και διαπραγμάτευσης
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ευελιξία, Παρατηρητικότητα, Αντίληψη

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση με σταθερό μηνιαίο μισθό
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη δεξιοτήτων πώλησης
  • Προοπτικές εξέλιξης σε όλα τα επίπεδα
  • Δυνατότητα άμεσης απασχόλησης
  • Ασφάλεια
  • Ευχάριστο δημιουργικό περιβάλλον στο χώρο της μόδας